O nas

Arada to rodzinna firma z 25 letnim doświadczeniem i w 100 proc polskim kapitałem. Jesteśmy generalnym wykonawcą robót w zakresach: ogólnobudowlanym, konstrukcyjnym, wykończeniowym oraz instalacyjnym. Nabyte przez ćwierć wieku doświadczenie i relacje pozwalają nam na współpracę z sieciami bankowymi oraz handlowymi, hotelami, restauracjami, butikami i galeriami. Z naszymi Klientami współpracujemy w oparciu o umowy stałe. Dysponujemy własnym zapleczem w postaci transportu oraz maszyn i narzędzi budowlanych i wykwalifikowaną kadrą pracowników. Dzięki temu mamy możliwość podejmowania szerokiego wachlarza zleceń.

Nasi Klienci doceniają nasz profesjonalizm. Dowodem na to jest ilość zrealizowanych inwestycji i rzesza inwestorów, którzy nam zaufali. W ciągu 25 lat działalności naszymi Klientami byli m.in. Super-Pharm, Nordea, Polbank EFG, Skok Stefczyka, Bank Millenium, Bank Pekao, PKO Bank Polski, Lotos, Gemini, Voestalpine, Credit Agricole, ZKM Gdynia, MSWiA, Grupa BPS, Centro oraz wielu innych.

Naszym priorytetem jest jakość, dotrzymywanie terminów oraz atrakcyjne ceny. O wymienione aspekty dba kilka brygad wykonawczych praz pracownicy z uprawnieniami specjalistycznymi.

Zaufali nam